Sesja sensualna - Poranek Młodej Pary

Myśleliście o jakimś innym rozpoczęciu tego dnia? O utrwaleniu bliskości, spojrzeń, muśnięć i wyczekiwania tej burzy dnia ślubu? Sesja przedślubna, na której jesteście tylko Wy i trwa tylko kilka minut, a jednak obfituje w przepiekne kadry.

Czym jest sesja sensualna?

Pewnie jest wiele definicji sesji sensualnej. Dla mnie fotografia sensualna to fotografia delikatna i zmysłowa, niesamowicie klimatyczna często kojarzona z buduarową. Zwykle tego typu zdjęcia powiązane są z portretem kobiecym, jednakże jest to mocne zawężenie. Sesja sensualna pary ma na celu zobrazować ich bliskość, emanujące z nich ciepło i wzajemny zachwyt. To chwile, w których skupieni są wyłącznie na sobie i wzajemnej relacji opartej na bliskości emocjonalnej, duchowej i też cielesnej. Nic tutaj nie przekracza granicy dobrego smaku, aczkolwiek fotografia sensualna oddziałuje na emocje odbiorcy.

Sesja sensualna Młodej Pary

Sensualna sesja narzeczonych to zdjęcia ukazujące bliskość dwojga kochających się ludzi. Ich wzajemna emanacja, czułość i pieszczotliwe spojrzenia nadają fotografii ciepła, dookreślają więź łączącą bohaterów historii. Jak takie zdjęcia umieścić w reportażu ślubnym? Zazwyczaj to króciutka sesja 15-30 minutowa otwierająca reportaż z dnia ślubu. To kilka fotografii, na których bohaterem jest czułość i bliskość. Detal w postaci niesfornego kosmyka włosów, czy splecionych dłoni buduje magię i atmosferę zdjęć. Nie musi to być sesja w negliżu - bieliźniana, piżamowa czy koszulowa. Ważne natomiast, żebyście przez tą sensualną chwilę byli sami, skupili się na sobie i tym, co każdego dnia budzi Wasz wzajemny zachwyt.

Jesteśmy. Madeszła chwila przed tym całym wyczekanym szaleństwem. Nie ma jeszcze innych osób. Tak jakby świat skupił się tylko na nas, bo to przecież ten dzień. Jesteśmy dla siebie stworzeni. To samo będzie rano, i tak każdego ranka... poślubieni. Te chwile przed są dla mnie równie istotne, jak te później, bo przeciez o to chodzi, na tym się wszystko skupia ty i ja - na zawsze.
Młoda Para: Vika i Vasil (IG @vikagatsken @vasilyzinych)
Suknia: piaf_look