o mnie

Cześć Kochani,

Mam na imię Mariola, jestem fotografem i zapraszam Was do mojego świata inspiracji, twórczej pracy, natchnienia, wyzwań i ich realizacji.

To co robię na co dzień - to opowiadanie Waszych pięknych historii moimi zdjęciami. Mam ten ogromny przywilej, że moja praca zawodowa polega na obcowaniu z magią uczuć i wzruszeń. Nieustannie staram się sięgać dalej i pokazywać to, co widzę najpiękniejszego, najważniejsze momenty, chwile, spojrzena i gesty, do których można wracać dzięki ich utrwaleniu. Tu znajdziecie kilka cudownych miłosnych historii: Ania i Mateusz , Stefania i Marcin , Michalina i Marcin .

Książki to moja wielka miłość. Zarówno piękne wydane albumy fotograficzne i malarskie, jak i zaczarowane światy prozy Cortazara, Dostojewskiego, przestrzenie Strugacckich czy Dukaja, wędrówki Stachury i poezje Miłosza, Herberta i wielu wielu innych. Dalekie emanacje tej fascynacji znajdziecie w moich projektach fotograficznych stworzonych jedynie z wewnętrznej potrzeby.

Natura zajmuje ważne miejsce w moim życiu. Fascynuje mnie las i to właśnie jemu postanowiłam poświęcić kolejny duży projekt fotograficzny. W moim otoczeniu szukam harmonii będącej dla mnie synonimem szczęścia i ciągle uczę się być TU i TERAZ, czemu sprzyjają dalekie górskie wędrówki, zdobywanie Korony Polskich Gór, rowerowe wyprawy do parków krajobrazowych i dalekie podróże w nieznane, m.in. Kaukaz , Etna , Axalp .

Noszę w sobie ogromną ciekawość dotyczącą zarówno ludzi, miejsc, różnorodnych kultur. Stąd miłość do podróży i poznawania, do ruchu i tańca, pokonywania drogi i jej wyznaczania. Ten ruch i ciekawość świata odnajdziecie w moich zdjęciach podróżniczych i fascynacjach lotnictwem. Jednak ponad każdą podróżą stawiam mój Dom - ukochanych ludzi i miejsce będące moim azylem, siłą i największą miłością.

Jeśli mój świat jest dla Was interesujący zapraszam do kontaktu i na spotkanie u mnie przy kawie.