Zdjęcia ślubne w stylu boho - Kraków - Patrycja i Krzysztof

Myśląc fotografie ślubne w stylu boho od razu wyobrażamy sobie lekkość, zwiewność, woń pięknych kwiatów i pastelowe odcienie. Piękne koronki i zapachy, zieleń, szyk i elegancję. I dokładnie taki był dzień ślubu Patrycji i Krzysztofa, którzy na ślubnym kobiercu stanęli w Grobku w Brodach, wesele odbyło się w pięknie umiejscowionej sali nad jeziorem w Graboszycach, a na zdjęciach plenerowych uchwycony został malowniczy zachód słońca w Gródku nad Dunajcem. Dwa dni pełne słońca, wody i drzew, delikatnej muzyki i żywiołowej zabawy.

Sesja plenerowa nad jeziorem Rożnowskim - dalej hen w nieznane...

Chociaż Gródek nad Dunajcem to miejscowość położona niedaleko Krakowa, była to dla mnie pierwsza ślubna sesja plenerowa wykonana w tej okolicy. Lubię nowe miejsca, ponieważ pozwalają mi uruchomić kreatywność i wyobraźnię. To w połączeniu z charyzmą Patrycji i Krzysztofa, ich otwartością, zaowocowało niesamowicie ciekawymi ujęciami w lesie, na polach i w jeziorze. Zapraszam

"Czy pamiętasz ten oszałamiający zapach różowych kwiatów? wszystko wkoło wygrywało naszą melodię, która drażniąc wibrowała podskórnie między Twoja i moją dłonią..."

Oprawa ślubu w stylu boho:
Wesele: Ośrodek Karpik w Graboszycach
Makijaż: Dajana Makeup Studio
Dekoracje: A&A Decor Design
Video: Pracownia Filmu